وبلاگ عموپورنگ

http://dariush.farziaee.ir
   


 

و آغازی دوباره برای باهم بودن..

 

برای مرور لحظه های زیبای دوستی هایمان..

 

برای به یاد آوردن روزی زیبا...

 

روزی که خداوند فرشته ای آفرید که ستاره ی آسمان

 

بچه های ایرانی شود..

 

ستاره ای که حال در قلب همه ی کودکان جای دارد..

 

سه شنبه اول مرداد ماه 1387

 

 

راس ساعت 19:30 شب

 

 

در صفحه یاهو مسنجر

 

 

 

منتظر حضور سبز همه شما عزیزان در تولد بهترین عموی

 

 دنیا خواهیم بود.

 

برای شرکت در جشن تولد اینترنتی لطفا آیدی zahragoli10

 

را اد نمایید.

 

 

ضمنا دوستان عزیز توجه فرمایید در روز اول مردادماه جشنی

 

نیز در وبلاگ www.amoo-birthday.persianblog.ir  از

 

طرف همه بچه ها برگزار خواهد شد.

 

                        با تشکر     

 

                همه بچه های ایران

 

نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۳٠سلام به همه ی دوستان و طرفداران عزیز عموپورنگ. خیلی خوشحالیم از اینکه توانستیم با بسیاری از گل های مهربان آشنا شویم و ممنونیم از اینکه دعوت ما را به تولد عموپورنگ پذیرفتید.

 

دوستان عزیزی که هنوز ثبت نام نکرده اند ، تا 25 تیرماه فرصت دارند تا نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و کاربری و رمز ( مورد نظر خود ) را برای ما ارسال نمایند.

 به آدرس:  amoo.birthday@gmail.com

 

 

ضمنا آثار زیبای خود برای روز تولد عمو و پیام های دلنشین شما به عموپورنگ در این روز را برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتان در وبلاگ قرار بگیرد.

 

  

 

مسابقه بهترین عکس و پوستر عموپورنگ:

  

امسال بر اساس تصمیم گیری های گروه تصمیم بر اجرای مسابقه بهترین عکس و پوستر عموپورنگ شد. دوستان عزیزی که مایل به شرکت در این مسابقه هستند ، آثار خود را تا 28 تیرماه به آدرس پست الکترونیکی amoo.birthday@gmail.com  ارسال نمایند.

 

 

 

مسابقه بهترین پیام به عموپورنگ:

 

دوستان عزیزی که مایل به شرکت در این مسابقه هستند ، می توانند جملات زیبای خود را به صورت کوتاه و مختصر را تا 28 تیرماه برای ما ارسال نمایند.

 

 

مسابقه بهترین وبلاگ در روز تولد عموپورنگ:

 

دوستان عزیز اگر مایل به شرکت در این مسابقه هستید ، در صفحه نظرات همین وبلاگ نام و نام خانوادگی خود و آدرس وبلاگتان را ذکر نموده تا در این مسابقه بزرگ شرکت نمایید.

آثار خود را تا 28 تیرماه ارسال نمایید . اعلام نتیجه این مسابقه روز بعد از تولد عموپورنگ خواهد بود.

 

 

به نفرات برتر در هر مسابقه جوائز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

ما منتظر آثار زیبای شما هستیم.

 


 


 نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/٢۱ 

ادامه عکس ها را در قسمت ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب


نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱ 

 

ادامه عکس ها را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب


نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱ 

برای دیدن ادامه عکس ها به قسمت ادامه مطلب مراجعه نماییدادامه مطلب


نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه یک سیما قطع پخش برنامه "عمو پورنگ" را موقت دانست و از پخش مجدد این برنامه با نگاهی تازه از اول تیرماه خبر داد. محمد میرکیانی درباره قطع پخش برنامه "عمو پورنگ" از اوایل خرداد به مهر گفت: قطع پخش برنامه موقت است. چرا که قصد داریم عمو پورنگ و امیرمحمد با نگاه تازه مهمان تابستان شوند. برنامه جدید آنها از اول تیر روی آنتن شبکه یک می‌رود. در برنامه جدید عمو پورنگ نگران مسئله آب است، چرا که کمبود آب معضلی بزرگی است و همه ما وظیفه داریم به آن بپردازیم. وی در ادامه افزود: علاوه بر آن دکور برنامه عمو پورنگ تغییر می‌کند و داریوش فرضیایی برای ایجاد فضایی نو به شهرهای مختلف سفر و برنامه‌ای‌ متنوع و جذاب همراه امیرمحمد برای بچه‌ها تهیه می‌کند. احتمال دارد در سری جدید برنامه به صورت زنده نباشد و تولیدی باشد. البته هنوز برای ساختار آن به نتیجه نرسیده‌ایم، ولی می‌خواهیم برنامه تنوع بیشتری برای بچه‌ها داشته باشد. منبع: http://ksabz.net/userslinks.aspx?id=3750نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ۱:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱ 

برنامه‌ «عمو پورنگ» پس از گذشته 7 سال از پخش زنده آن، سرانجام به پایان رسید. با این‌حال این برنامه جمعه (سوم خردادماه) ویژه‌برنامه‌ای را به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر تولید و پخش خواهد کرد.

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهیه‌کننده برنامه «عمو پورنگ» در گفت‌وگو با ایسنا، از برگزاری جشنی بزرگ در مقابل مسجد جامع خرمشهر خبر داد و افزود: این جشن با حضور بچه‌های خرمشهر و عموپورنگ پنج‌شنبه ضبط می‌شود و جمعه به روی آنتن خواهد رفت.

وی زمان پخش این ویژه‌برنامه را سوم خردادماه پس از خبر ساعت 14 اعلام کرد.

آقاجان‌زاده درباره‌ دلایل به پایان رسیدن برنامه‌ عمو پورنگ پس از هفت‌سال از پخش زنده آن، خاطرنشان کرد: این برنامه درحال بازنگری است و قرار است پخش آن با فرمت دید ادامه یابد.

وی درباره ساختارهایی که احتمال می‌رود سری جدید برنامه‌ «عمو پورنگ» در قالب آن‌ها تولید و پخش شود، اظهار کرد: ممکن است برنامه «عمو پورنگ» را در قالب مسابقه‌ تلویزیونی ارایه دهیم که برای بچه‌ها هیجان خاصی داشته باشد.

تهیه‌کننده برنامه‌ «عمو پورنگ» به این پرسش که آیا احتمالا پخش این مجموعه تلویزیونی در تابستان امسال خواهد بود؟ پاسخ منفی داد و گفت: بعید می‌دانم این برنامه به تابستان برسد؛ چراکه ما اصلا اصراری به زودبرگشتن نداریم و تا زمانی‌که به فرمت خوب و مناسب نرسیم، مطمئن باشید سری جدید عمو پورنگ را نخواهیم ساخت.

مسلم آقاجان‌زاده در عین‌حال از حضور عموپورنگ در ویژه‌برنامه‌هایی چون سالگرد آزادسازی خرمشهر خبر داد و افزود: ویژه‌برنامه عمو پورنگ، 27 خردادماه به مناسبت برگزاری جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداوسیما در شیراز تولید و از شبکه اول پخش می‌شود.

منبع: http://tabnak.ir

نویسنده : داریوش فرضیایی ; ساعت ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱