عمو پورنگ بعد از هفت سال رفت

 

برنامه‌ «عمو پورنگ» پس از گذشته 7 سال از پخش زنده آن، سرانجام به پایان رسید. با این‌حال این برنامه جمعه (سوم خردادماه) ویژه‌برنامه‌ای را به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر تولید و پخش خواهد کرد.

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهیه‌کننده برنامه «عمو پورنگ» در گفت‌وگو با ایسنا، از برگزاری جشنی بزرگ در مقابل مسجد جامع خرمشهر خبر داد و افزود: این جشن با حضور بچه‌های خرمشهر و عموپورنگ پنج‌شنبه ضبط می‌شود و جمعه به روی آنتن خواهد رفت.

وی زمان پخش این ویژه‌برنامه را سوم خردادماه پس از خبر ساعت 14 اعلام کرد.

آقاجان‌زاده درباره‌ دلایل به پایان رسیدن برنامه‌ عمو پورنگ پس از هفت‌سال از پخش زنده آن، خاطرنشان کرد: این برنامه درحال بازنگری است و قرار است پخش آن با فرمت دید ادامه یابد.

وی درباره ساختارهایی که احتمال می‌رود سری جدید برنامه‌ «عمو پورنگ» در قالب آن‌ها تولید و پخش شود، اظهار کرد: ممکن است برنامه «عمو پورنگ» را در قالب مسابقه‌ تلویزیونی ارایه دهیم که برای بچه‌ها هیجان خاصی داشته باشد.

تهیه‌کننده برنامه‌ «عمو پورنگ» به این پرسش که آیا احتمالا پخش این مجموعه تلویزیونی در تابستان امسال خواهد بود؟ پاسخ منفی داد و گفت: بعید می‌دانم این برنامه به تابستان برسد؛ چراکه ما اصلا اصراری به زودبرگشتن نداریم و تا زمانی‌که به فرمت خوب و مناسب نرسیم، مطمئن باشید سری جدید عمو پورنگ را نخواهیم ساخت.

مسلم آقاجان‌زاده در عین‌حال از حضور عموپورنگ در ویژه‌برنامه‌هایی چون سالگرد آزادسازی خرمشهر خبر داد و افزود: ویژه‌برنامه عمو پورنگ، 27 خردادماه به مناسبت برگزاری جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداوسیما در شیراز تولید و از شبکه اول پخش می‌شود.

منبع: http://tabnak.ir

/ 1 نظر / 43 بازدید
خرمگس

می خوای در مورد عمو بدونی http://1purang.wordpress.com