عموپورنگ در لندن

  عموپورنگ برای کودکان ایرانی مقیم لندن برنامه اجرا می‌کند؛

به مناسبت روز جهانی کودک عموپورنگ و امیرمحمد برای کودکان ایرانی مقیم انگلستان برنامه اجرا می‌کنند. همچنین به مناسبت برگزاری پانزدهمین جشنواره تئاتر کودک، برنامه آقاجان سلیمان به صورت زنده از اصفهان پخش می‌شود.

مسلم آقاجان‌زاده، تهیه‌کننده این دو برنامه در گفت‌وگو با  ایسنا، درباره حضور عموپورنگ و امیرمحمد در لندن گفت: ما از فردا (پنج‌شنبه) عازم انگلستان می‌شویم و روز شنبه (11 اکتبر) در سالن «همراسمیت» لندن به مناسبت روز کودک و عید سعید فطر برنامه خواهیم داشت.

به گفته وی حضور عوامل برنامه عموپورنگ در این شهر، به دعوت رایزن فرهنگی کشورمان در انگلستان و هماهنگی اداره کل فرهنگی ایرانیان خارج از کشور صورت گرفته است.

مسلم آقاجان‌زاده از حضور هشت‌روزه عموپورنگ در کشور انگلستان خبر داد و دیدار با ایرانیان شهرهای مختلف انگلستان و تهیه‌ی سفرنامه‌ای تصویری مختص به کودکان و نوجوانان برای پخش از شبکه‌های اول سیما و جام‌جم را از دیگر برنامه‌های این سفر برشمرد.

تهیه‌کننده عموپورنگ همچنین اعلام کرد که در خلال سفر داریوش فرضیایی و امیرمحمد به لندن، ارتباط زنده تلفنی با آنان برقرار شده و از برنامه کودک هم پخش می‌شود.

مسلم آقاجان‌زاده همچنین از تولید و پخش ویژه برنامه آقاجان سلیمان به مناسبت برگزاری جشنواره تئاتر کودک خبر داد و گفت: این برنامه در قالب سه قسمت طی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه (19 تا 21 مهرماه) ساعت 16 از شبکه اول پخش می‌شود.

تهیه‌کننده برنامه عموپورنگ در پاسخ به پرسشی درباره انتقال برنامه عموپورنگ به شبکه دو (شبکه کودک)، گفت: فعلا قرار بر این است که برنامه عموپورنگ از شبکه اول پخش و با اتمام آن تصمیم‌گیری شود که آیا این برنامه باید در شبکه اول ادامه یابد یا در شبکه دو سیما.

مسلم آقاجان‌زاده در پایان از اضافه‌شدن آیتم‌هایی به برنامه شبکه کودک (عموپورنگ) خبر داد و گفت: آیتم‌های اخبار غنچه‌ها، کارشناس خانواده، سیمای خردسال، سریال هندی، پیام‌های بازآموزی، وقتی پورنگ‌ کوچک بود و مجری کیه در حال حاضر در قالب برنامه شبکه کودک پخش می‌شود و به مرور زمان آیتم‌های دیگری نیز اضافه خواهد شد.

منبع : www.ksabz.net

این هم یک دست نوشت از طرف عمو برای همه شما بچه های خوب :

دست نوشته عمو پورنگ در روز 17 مهر87(قبل از سفر  انگلیس)

/ 0 نظر / 22 بازدید